DOPRAVA a PLATBA

 Doprava

Vaši objednávku k vám doručíme za pomocí  Zásilkovny. Záleží jen na vás, jestli zvolíte doručení kurýrem až domů nebo dáváte přednost raději odběrným místům ve vašem okolí.

V ceně poštovného je zahrnuto dopravné i balné. Všechny zásilky balíme poctivě tak, aby se zboží nemohlo cestou nijak poškodit.

Zásilkovna Z point ? 79 Kč

 
Zásilkovna domů ? 119 Kč
 
 

Když bude mít vaše objednávka hodnotu 1500 Kč nebo vyšší, dopravu máte zdarma.

 

Jak to u nás probíhá

  • Při balení zboží klademe důraz na kvalitu zabalení. Poctivě každou zásilku zabalíme, tak aby se nemohla cestou nijak poškodit.              
  • Zboží balíme do kvalitních krabic ( tří-vrstvých nebo pěti vrstvých ), tak aby vše dorazilo v naprostém pořádku a nedošlo cestou k poškození.
  • Snažíme se, aby Vám zásilka byla doručena co nejkvalitněji a nejrychleji, což se ve většině případů podaří.
  • Zásilky objednané do 11:00 ( pokud je zboží skladem ) obvykle zasíláme ještě tentýž den. Vyjímkou je, když si objednáváte gravírování nebo jinou úpravu zboží. V takovém případě se může doba dodání prodloužit o cca + 2-3 dny.
  • O vyřízení průběhu zásilky vás vždy informujeme e-mailem .                                                                

     
     

 

Platba

V současnosti nabízíme tři možnosti platby.

Dobírka: Platba pošťákovi / kurýrovi při převzetí balíčku.Příplatek za platbu dobírkou je 49 Kč.

Platba kartou: Zvolíte-li platbu kartou, objednávku expedujeme v nejkratší možné době.

Platba převodem na účet: Číslo našeho účtu je 115-2464700207/0100. Variabilní symbol odpovídá číslu vaší objednávky.Na e-mail vám zašleme podklady pro platbu převodem. Jakmile bude platba připsána na náš účet, zásilku expedujeme. 

      

V případě jakéhokoliv problému hned pište nebo volejte

Věříme, že doručení zboží proběhne v pořádku. Přesto, kdyby v doručovacím procesu nastal nějaký problém na nic nečekejte a hned pište nebo volejte, ať můžeme vše vyřešit k Vaší spokojenosti.